• Andelstorget

Andelstorget

Här på Andelstorget kan vi andelsägare annonsera eventuella andelar till salu, önskas köpa eller om vi har andelsveckor vi vill hyra ut till andra andelsägare.
Kanske är det så att det redan finns en annons på Blocket eller Hemnet, lägg gärna in en länk till den då i annonsen nedan.

Andelstorget är enbart tänkt för köp/sälj och hyra/uthyres annonser.
Annonserna ligger kvar i max 3 månader eller tills borttag meddelas eller aktuellt datum i annonsen är passerat. 
Om din annons ej längre är aktuell mejla andelstorget@bjornrikefjallviste.se för borttag.
 

  • Björn Dahlén • 19 januari 2020 10:39:45
    Hyr ut vår stuga på Slalomvägen 25 vecka 14.
    Pris: 5000:-
    dahlen12244@gmail.com
  • Yasmina & Mats • 16 januari 2020 21:35:36
    Hej,
    Önskar hyra stuga över en långhelg (Tors- sönd: 30/1-2/2) då vi åker upp för ett skidläger med klubben då.
    Behov av 4-5 sängplatser.

    Hör gärna av er till mig via mail:
    Yasmina.djedou@gmail.com
  • Camilla Axengard • 12 januari 2020 20:52:57
    Hej. Vi hyr ut vår stuga på Björkstigen 5, vecka 16.
    https://goo.gl/maps/qDSLAGXT8veeMRUj9
    Hyran är 6.500:- och då städar ni själva när ni åker (städtjänst kostar 1.700:- om ni önskar det :-)
    Maila mig på camilla@axengard.com
    Mvh, Camilla
  • Johan Goude • 5 januari 2020 15:07:10
    Stuga uthyres V.16 (Påsken) på Björkstigen 2.
    8500,- exkl. städning
    jgoude4@gmail.com
  • Mattias Sjölinder • 1 januari 2020 12:20:49
    Hej,
    Önskar hyra en stuga under vecka 16 för mig och min familj. Vi är 2 vuxna och 3 barn (5-12 år). Vi är intresserade av både längd och alpint så närheten till spår och backar är att föredra (har tidigare hyrt på Alstigen och varit nöjda med läget!). Maila gärna ifall ni har er stuga ledig!
    Mvh Mattias, mattias@sjolinder.se
  • Henrik • 27 december 2019 18:16:38
    Hej,
    Jag och min familj vill köpa andel som gärna omfattar v.10, men även andra fasta veckor är intressanta. Hör gärna av er!
    Mvh
    Henrik Forssmark
    henrik.forssmark@gmail.com
    0733-215 635
  • Malin Bergand • 26 december 2019 19:39:16
    Stuga uthyres vecka 7 på Rönnstigen 3.
    7.500:- inkl städning.
    malin.bergand@gmail.com
  • Martina Kulenius • 18 december 2019 22:44:13
    Önskar hyra över Nyår, 3 personer. martina@kulenius.se
  • Martina Kulenius • 18 december 2019 22:43:32
    Önskar hyra över Nyår, 3 personer.
  • Caroline Eklund • 12 december 2019 12:46:21
    Hej!
    Jag önska hyra to-sö v.2.
    Mvh Caroline Eklund
    caroline.eklund1@outlook.com
  • Camilla Axengard • 6 december 2019 17:37:46
    Hej. Vi letar ytterligare en stuga att hyra, nära vår på Björkstigen, för påsklovet v 15 till utökad familj. Kontakta gärna mig på camilla@axengard.com
    Tack!
  • BROR LINDBERG • 3 december 2019 19:36:30
    Påskveckan 2020, v 15 uthyres: Aspstigen 1 = bebyggelsen längst upp bredvid Gråhognabacken med ett par hundra meter till slalombacken.
    För mer info, kontakta blindberg@helsingenet.com
  • Agneta Palmgren • 30 november 2019 18:02:45
    Vecka 2 och 3 är lediga för uthyrning 2020
    Kontakt Agneta Palmgren tel 0705714959
  • Dennis • 17 november 2019 09:06:36
    Sällsynt erbjudande på Alpstigen till salu. (Ski in Ski out)
    Du får tillgång till de bästa veckorna för skidåkning, vecka 2 och 14 samt därtill rullande 2 veckor enligt fastställt schema.
    För mer info kontakta, dennis.hemma@gmail.com
  • Malin Andersson • 15 november 2019 10:03:02
    Vecka 48 hyrs ut, sista minuten pris 2500 kr INKL städning. malin@cmnordic.se